3 małe zmiany mogą promować dobre samopoczucie w domu

Krzesła do jadalni lub salonu
7 maja, 2020
Ryzyko picia herbaty każdego dnia
12 maja, 2020

Holistyczne podejście do odnowy biologicznej to coś więcej niż dieta, ćwiczenia lub przyjmowanie wielu suplementów. Proces ten obejmuje również stworzenie w domu najbardziej optymalnego środowiska dla siebie. Chociaż może to brzmieć „woow”, to tak naprawdę nie jest. Pomyśl o tym w ten sposób: istnieje powód, dla którego czujesz się zrelaksowany w kurorcie lub spa. To dlatego, że środowisko zostało zaprojektowane tak, abyś czuł się w określony sposób.

„Projektując dom dla moich klientów, biorę pod uwagę każdy aspekt tego, jak obecnie żyją i jak chcieliby żyć lub czuć się”. „Nasze środowiska wpływają na nasze życie i ogólne samopoczucie. Kolory, oświetlenie, wyposażenie, dekoracje, funkcje i układ w naszym domu mają wpływ na to, jak się czujemy. ”

Edytuj swoje rzeczy – Edytuj swój umysł

Czy potrafisz to rozpoznać, czy nie, nasze środowiska wpływają na to, jak się czujemy, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. „Negatywne emocje powodują stres i napięcie w naszym ciele i ujawniają się na różne sposoby, takie jak lęk, bóle brzucha lub sztywność w ramionach, żeby wymienić tylko kilka,”.

Negatywne emocje powodują stres i napięcie w naszym ciele i ujawniają się na różne sposoby, takie jak lęk, bóle brzucha lub sztywność w ramionach, by wymienić tylko kilka.
Zaleca kwestionowanie emocjonalnych skojarzeń z przedmiotami, które Cię otaczają. Czy dany przedmiot wywołuje negatywne lub pozytywne uczucia? „Czy ten przedmiot był prezentem? Jakie są twoje relacje z tą osobą? Czy czujesz się zobowiązany do zatrzymania tego przedmiotu, ponieważ był to prezent lub został przekazany? ”

Zatem zawsze jest standardowe pytanie: Czy przedmiot wywołuje radość? Jeśli nie, najlepiej jest oczyścić.

Nie zapomnij o jakości powietrza

Jakość powietrza może mieć duży wpływ na zdrowie. Sugeruje poprawę jakości powietrza poprzez dodanie roślin. Obecność zieleni może zmniejszyć stres.
Innym sposobem na poprawę jakości powietrza jest oczyszczacz powietrza. Molekule to najnowocześniejszy oczyszczacz powietrza, zarówno pod względem wzornictwa, jak i skuteczności. Posiada filtr PECO, który może zniszczyć zanieczyszczenia 1000 razy mniejsze niż filtr HEPA, który jest najczęściej stosowanym rodzajem filtra.
Molekule wyprzedza również podobne urządzenia, przynajmniej pod względem estetycznym, o lata świetlne. To nie wygląda jak urządzenie tak eleganckie, nowoczesne kolumna lub stół. Jest to bardzo kosztowne (799 USD), ale jako ktoś, kto ma jedną (i ciężką alergię), mogę osobiście ręczyć.
Jest biały i ma szary filcowy uchwyt, więc jest nieco bardziej nowoczesny pod względem stylu.

Użyj kryształów, aby uzyskać natychmiastowe samopoczucie

Używanie kryształów to świetny sposób na ustalenie konkretnych intencji i połączenie umysłu, ciała i ducha w domu.

Jak włączyć kryształy do ​​wystroju domu

Kryształy są stałym wizualnym przypomnieniem, że musi medytować i ponownie połączyć się ze sobą. Więc trzyma je w różnych pokojach w swoim domu. „Uwielbiam medytować w pokoju, łazience w wannie lub na dole przy kominku, gdzie na płaszczu mam duży ametyst.”

Trzymaj kryształy różowego kwarcu w swojej sypialni. To kamień miłości i zachęca do praktykowania zarówno kochania ludzi wokół siebie, jak i miłości własnej.