Łóżko jest najważniejsze

Tani materac 90×200
27 maja, 2020
Pomysły na rustykalne sypialnie
28 maja, 2020

Spójrzmy prawdzie w oczy: twoje łóżko jest jedną z najważniejszych – jeśli nie – najważniejszą częścią twojego domu.

Od spędzania w cennych ośmiu godzinach, do spędzania całego tygodnia na bacznym oglądaniu tego, co jest na Netflix (winny), do niekończącego się przewijania Instagrama, kiedy powinieneś sprzątać swoje mieszkanie (znowu winny), istnieje duża szansa, że ​​spędzisz dużo czasu w Twoim łóżku. Dlaczego więc nie zainwestować w części zaprojektowane specjalnie na dobry sen?

Większość z nas kładzie duży nacisk na świetny materac lub zestaw prześcieradeł – i nie zrozumcie nas źle, są one absolutnie ważne – ale jest też inny produkt, o którym rzadko mówimy, który może całkowicie odmienić twoje łóżko: nakładki na materace.

„Największą zaletą jest to, że dodajesz warstwę wspierającą piankę do łóżka, która odświeża Twój materac i nadaje mu nowe życie”.

W zależności od marki i modelu niektóre materace mogą trwać od siedmiu do 10 lat. Jednak większość z nas jest gotowa wymienić nasz stary materac na nowszą opcję, gdy tylko zaczniemy odczuwać pewne wątpliwe grudki lub zwiotczenie.

Tam właśnie pojawiają się nakładki na materac. Możesz z łatwością dodać tę pluszową warstwę, aby nadać swojemu łóżku takie wrażenie jak nowe. Nakładka na materac może również pomóc znaleźć idealny poziom twardości.
Pozwalają naszym klientom eksperymentować z różnymi technologiami i poziomami twardości w przystępnej cenie.

„Zawsze myślałem, że lubię twardszy materac, ale ostatnio odkryłem, że odrobina pluszu na wierzchu jest właściwie moim pierwszym wyborem, pod warunkiem, że pod nim znajduje się odpowiednie wsparcie”.

Ochraniacz na materac może być nieoczekiwanym bohaterem twojej pościeli, ale jak możesz znaleźć dla siebie najlepszy? Podczas gdy cena, marka i poziom twardości są Twoim wyborem, zalecamy znalezienie toppera z efektami chłodzenia.

Nakładki z pianki z pamięcią mogą spać gorąco, więc poszukaj takiej z pianką o otwartych komórkach lub z dodatkową technologią chłodzenia.

Pamiętaj, że jeśli kupisz super gruby materac, może być konieczne znalezienie dopasowanego prześcieradła z głębokimi kieszeniami. Ale, hej, to niewielka cena za dobry sen.

bukowe łóżka do sypialni