Najlepsze kombinacje kolorów dla sypialni

Schematy kolorów dla sypialni
20 maja, 2020
Najlepsze sypialnie, jakie do tej pory widzieliśmy na Instagramie
23 maja, 2020

Sypialnia jest głównym miejscem w domu do odpoczynku i relaksu po długim dniu pracy. Twoja własna oaza w środku domu. Należy to wziąć pod uwagę przy wyborze kombinacji kolorów do sypialni. Wybór odpowiedniej kolorystyki ma wiele wspólnego z dobrym samopoczuciem i może przekształcić noc snu w całkowicie regenerujące i orzeźwiające doświadczenie. Czy twoja sypialnia sprawia, że ​​czujesz się w ten sposób? Jeśli nie, postępuj zgodnie z jednym z naszych schematów kolorów, aby pomóc stworzyć własną oazę sypialni.

  1. Niebieski i neutralny

Jako najbardziej relaksujący odcień na kole kolorów, niebieski może być tylko pierwszym na tej liście. Jego działanie uspokajające może sprzyjać relaksowi i wprawić umysł w odpowiedni nastrój na noc.
Istnieją dwa sposoby tworzenia niebieskich kombinacji kolorów do sypialni. Możesz trzymać się jednego odcienia niebieskiego lub mieszać ze sobą kilka tonów. Następnie połącz swój wybór bluesa z neutralnymi; szarości dla ogólnego fajnego schematu lub beż dla cieplejszego efektu. I voila, twoja nowa kojąca sypialnia jest już gotowa!

  1. Biały raj

Jeśli jesteś jedną z osób kochających biel, ta paleta jest dla Ciebie idealna. Na początku możesz myśleć, że jest to trywialna opcja, ale może okazać się bardzo interesująca.
Kluczem jest gra z różnymi teksturami, nakładanie ich warstw, aby stworzyć bogatą mieszankę. Wyobraź sobie na przykład białą miękką bawełnianą pościel, ozdobioną czystą białą poduszką akcentującą i futrzaną, obie siedzące na grubym dzianinowym kocu… Czy to nie wygląda jak biały raj?

  1. Nowe neutralne

Rodzina neutralnych kolorów powiększa się obecnie dzięki wprowadzeniu tak zwanych „nowych neutralnych”. Szałwia zielona, ​​lawenda, róża, brzoskwinia, wszystko w najdelikatniejszym odcieniu, jaki możesz sobie wyobrazić. Wystarczy, aby zapewnić trochę koloru, jednocześnie uważając go za neutralny. Stonowana sypialnia jest idealnym wykonaniem nowej neutralnej kombinacji kolorów sypialni.

Te kolory wyglądają idealnie w połączeniu z bardziej nasyconą wersją tego samego odcienia. Pomyśl o bladej lawendzie z fioletem lub szałwią o ciemniejszym odcieniu zieleni. Ale wyglądają też niesamowicie zmieszane razem! Co myślisz o spaniu w sypialni z nową

  1. 50 odcieni szarości

Szary jest kolejną bardzo wszechstronną opcją dla kolorystyki sypialni. I to wszystko jest nudne. W połączeniu z czernią lub bielą może być gwiazdą schematu kolorów. W połączeniu z innymi kolorami tworzy idealne tło. Szary można ubrać w górę lub w dół, łącząc go ze srebrnymi detalami lub rustykalnymi akcentami drewna. Mnóstwo możliwości, jeśli uważasz, że jest po prostu szary!

  1. Odcienie ziemi

Terakota, jasnobrązowa, sienna i wszystkie ziemiste brązy to idealne tło do sypialni. Często pomijane, tworzą wyjątkową ciepłą atmosferę, która sprawi, że będziesz chciał się zrelaksować. Pasują zarówno do męskiego, jak i kobiecego stylu, a jednocześnie mogą pomieścić oba. Weź główną sypialnię ozdobioną ziemistymi tonami. Dodanie szczotkowanego czarnego metalu do jego szafki nocnej i złotych do jej szafy pozwoli zarówno panom, jak i pani spersonalizować ich przestrzeń, jednocześnie zapewniając spójną kolorystykę!

Biorąc takie, jakie są, wszystkie zaproponowane powyżej opcje kolorystyczne mogą sprawić, że Twoja sypialnia będzie idealnym kojącym wnęką. Ale jeśli wolisz bardziej kolorowe schematy, wszystkie dają ci elastyczność, aby dodać jaśniejsze akcenty. Odważ się na akcesoria, takie jak poduszki, dywaniki, dzieła sztuki, wazony lub tkaniny. Ułatwia to związanie sypialni z paletą, której używasz w pozostałej części domu. Ponadto akcesoria są znacznie łatwiejsze (i tańsze) do zmiany w czasie, a wybór na rynku jest po prostu nieograniczony. Daje to dodatkową elastyczność w śledzeniu najnowszych trendów kolorystycznych, aktualizowaniu wystroju z porami roku, wypróbowaniu tego nowego trendu lub po prostu zmianie, gdy się nudzisz!

łóżka do sypialni
opakowania do wina