Najlepsze sypialnie, jakie do tej pory widzieliśmy na Instagramie

Najlepsze kombinacje kolorów dla sypialni
22 maja, 2020
Układy sypialni
26 maja, 2020

Przez długi czas pierwszym miejscem poszukiwania inspiracji do projektowania wnętrz były tradycyjne magazyny i salony meblowe. Następnie internet zapewnił dostęp do oszałamiających pomysłów na blogach i stronach internetowych z wystrojem wnętrz. Teraz jednym z najlepszych miejsc do szybkiego i konsekwentnego poznawania nowych pomysłów i wspaniałych zdjęć wnętrz jest Instagram.

Nie jest tajemnicą, że przewijanie kanałów wielu utalentowanych projektantów wnętrz i fotografów na Instagramie jest jedną z naszych ulubionych rozrywek w centrali MyDomaine. Właśnie dlatego niedawno zagłębiliśmy się w aplikację, aby znaleźć inspirację dla marzycielskiej sypialni.

Jeśli myślisz o remoncie swojej przestrzeni, nie zaczynaj, zanim spojrzysz na 8 najlepszych sypialni, które znaleźliśmy na Instagramie. Od spokojnych białych przestrzeni i artystycznych ucieczek pustyni po odważne kolory ścian i oszałamiające grafiki ścienne, te sypialnie sprawią, że będziesz śnić w nocy w południe w przytulnym, spokojnym miejscu.

Biała sypialnia
@tessaneustadt

Sypialnia ta, autorstwa Tessy Neustadt, została zaprojektowana przez Theę Segal i Dorianne Passman z Thea Home. Obraz natychmiast zatrzymał nas w trakcie przewijania dzięki uderzająco prostej konstrukcji i neutralnej palecie. Zawiera drewniane łóżko platformowe, jeden kawałek wielkiej sztuki nad łóżkiem i parę pasujących kinkietów, które dodają idealnie symetrycznego miejsca. Ponadto białe ściany działają płynnie z drewnianymi podłogami i neutralnym dywanem.

Pokojowa sypialnia
@amybartlam

To zdjęcie pochodzi od fotografa Amy Bartlam. Zaprojektowana przez Courtney Nye, to subtelna przestrzeń wypełniona przemyślanymi szczegółami. Łóżko jest podnoszone za pomocą drewnianej ramy, podczas gdy miękka ławka znajduje się u stóp łóżka na dywanie o dużym wzorze. Roślina doniczkowa siedzi w rogu przy małym oknie, dodając wymiar i kolor. Trzy idealnie zawieszone nadruki umieszczone nad łóżkiem oferują miły element symetrii. Te neutralne odcienie wprawią każdego w słodki sen.

Sypialnia Joshua Tree
@saracombs

Ta marzycielska pustynna oaza została stworzona przez projektantkę wnętrz, Sarę Combs. Znajdująca się w Joshua Tree sypialnia pełna jest rustykalnych detali, które pasują do jej położenia. Wiklinowa lampa wisząca zwisa z sufitu nad niskim łóżkiem. Warstwy dywanów z juty, tkaniny i owczej skóry sprawiają, że przestrzeń jest przytulna i przyjazna. Aha, i czy wspominaliśmy, że możesz tu zostać na noc?

Rustykalna sypialnia
@katiehodgesdesign

Natknęliśmy się na to piękno na profilu Instagram projektantki Katie Hodges. Sypialnia, sfotografowana przez Bartlama, jest dramatyczną przeróbką dużego projektu renowacyjnego. Odsłonięte drewniane belki podkreślają wysoki sufit, nad którym wisi tradycyjny żyrandol. Wysokie, czarne słupki tworzą ramę łóżka, a duża przestrzeń oferuje dużo miejsca na parę foteli i doniczkowe drzewo. W oddali można również zobaczyć luksusową wolnostojącą wannę przez otwarte drzwi apartamentu master. Teraz to marzenie.

Eklektyczna sypialnia
@simplygrove

Ta wyjątkowa przestrzeń pochodzi od projektanta Kirsten Grove. Chociaż jest to w większości biała przestrzeń, ciemny, nastrojowy mural pokrywa ścianę po drugiej stronie pokoju. Dodaje popowy kolor kontrastujący z wyraźnym kolorem farby, białą kołdrą i lampą wiszącą powyżej.

Glamour sypialnia
@nicoledavisinteriors

Projektantka wnętrz Nicole Davis niedawno opublikowała to piękno, które zastrzelił Alyssa Rosenheck. Znajduje się w górskim domu na ranczu, ma odkryte drewniane belki na suficie i oświadczającą ramę łóżka. Duże łóżko pokryte jest dekoracyjnymi poduszkami i kocami, które zapewniają spokojny sen, podczas gdy szary dywanik kontrastuje z białym dywanem i białymi zasłonami, które zasłaniają duże okno. To tylko zachęca do spania.

Zielona sypialnia
@amybartlam

Ta zielono-biała sypialnia zainspiruje Cię do wypróbowania czegoś odważnego w swojej przestrzeni. Zaprojektowana przez Amy Elbaum i zaprojektowana przez Jickiego Torresa, wyjątkowa przestrzeń została sfotografowana przez Bartlama. Chociaż tylko jedna ściana sypialni jest pomalowana na bogaty odcień zieleni, kolor nasyca przestrzeń i robi wrażenie. Kontrastuje z białymi panelami, odcieniami i błyszczącą ramą łóżka. Współczesna oprawa oświetleniowa i kinkiety wypełniają przestrzeń złotymi akcentami, a zabawne elementy dekoracyjne, takie jak czapki i tkane zawieszki ścienne, łączą przestrzeń.

Współczesna sypialnia
@tessaneustadt

Kolejny klejnot znaleziony na profilu Neustadta na Instagramie, ta przestrzeń jest wyjątkowo elegancka i współczesna. Duże łóżko leży nisko na ziemi na białawej ramie łóżka i jest pokryte neutralnymi poduszkami. Duży szary dywan zajmuje prawie cały pokój, dodając ciepła i kontrastu z jasnej drewnianej podłogi. Zamiast tradycyjnych lamp wiszących lub kinkietów, innowacyjne lampy sznurkowe zwisają z sufitu, zapewniając wizualne zainteresowanie. Najlepsze jest to, że uspokajająca przestrzeń prowadzi przez okno od podłogi do sufitu. Możemy sobie wyobrazić popołudniowe drzemki spędzane tutaj z chłodnym wiatrem, aby usnąć.