Pomysły na rustykalne sypialnie

Łóżko jest najważniejsze
27 maja, 2020
Dekorowanie sypialni
29 maja, 2020

Charakterystyczne dzieło sztuki może stanowić sedno w Twojej rustykalnej sypialni, a co może bardziej przypominać rustykalny styl niż Stary Zachód? W tej przestrzeni wielkoformatowy obraz spokojnej prerii prowadzi do innych elementów o zachodnim charakterze, takich jak poduszki z płótna, dębowy stolik z nogami królowej Anny oraz otomana ze skóry pikowanej z wykończeniem na gwoździe. Kinkiety ścienne z regulowanym ramieniem wykończone olejem w kolorze brązu dopełniają całości.

Twoja rustykalna sypialnia nie musi być zagracona, aby była przytulna. W rzeczywistości będziesz czuł się wygodniej w otoczeniu naznaczonym prostotą. Ta rustykalna sypialnia zachwyca spokojem z szerokimi deskami w kolorze białym i pojedynczą nagą gałęzią nad łóżkiem jako trójwymiarowe dzieła sztuki. Drewniane widły są kolejnym uroczym akcentem, na który składają się kamionka, kosze i kilka pakietów książek.

Tak, możesz pokochać zarówno nowoczesne, jak i rustykalne pomysły sypialni i z powodzeniem połączyć je tam, gdzie śpisz. W tym pokoju figlarne, współczesne dzieła sztuki i elegancka, wyrafinowana chromowana lampa równoważy wygląd bogatego w tekstury tkanego łóżka linowego w połączeniu z prymitywną komodą, wciąż z oryginalną odłamaną farbą. Rustykalne belki, ściany statku i tkany klosz okna odzwierciedlają wyposażenie i pomagają w ujednoliceniu pozornie różnych elementów.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na spersonalizowanie swojej rustykalnej sypialni, zastanów się nad mocą farby. Na przykład wzór adamaszku za tym łóżkiem jest ręcznie szlifowany, a nie tapetą. Podłoga jest pomalowana dwiema warstwami białej farby werandowej – wystarczy, aby dodać świeżości, ale nadal umożliwia widoczne słoje drewna.

Kiedy zachodzi słońce, jak utrzymasz swoją rustykalną sypialnię z dala od cienia? Zamiast korzystania z pary do flankowania łóżka, ten słoneczny rekolekcje przyjął bardziej kreatywne podejście: para zawieszek o modnym industrialnym stylu służy zarówno jako ogólne, jak i zadaniowe oświetlenie pokoju. Odcienie czerwieni na każdym urządzeniu stanowią ukłon w stronę uroczej kołdry w stylu vintage. Odzyskany drewniany bagażnik u stóp łóżka stanowi miejsce do zdejmowania butów, a także prymitywny kontrapunkt dla bardziej nowoczesnych elementów pokoju.

Prosta sypialnia Jane staje się rustykalnym cudem z dobrze dobranymi elementami architektonicznymi. Ta rustykalna sypialnia nabiera surowego charakteru z dodatkiem belek z odzyskanego drewna i gzymsu okiennego z trudnych warunków do odzyskania desek. Pozostawienie tych elementów niepomalowanych napełnia przestrzeń ciepłem i naturalnym pięknem.

Owiń sypialnię drewnianymi powierzchniami, a otrzymasz natychmiastowy wiejski odpoczynek. Podłoga, ściany i sufit w tej przyjemnie przytulnej przestrzeni są wykonane z drewna, ale mają różne wykończenia, aby ożywić wygląd. Naturalne drewno powyżej, barwione deski pod stopami i malowane panele z paciorkami na ścianach sprawiają, że przestrzeń jest komfortowo przytulna.

Rustykalne pomysły na sypialnie mogą czekać na Ciebie w ogrodzie. Ta słodko skromna sypialnia w domku nabiera prymitywnej osobowości z częścią ocalonej kraty opartej za łóżkiem zamiast bardziej tradycyjnych dzieł sztuki. A, odświeżony białą farbą i płócienne wiadro do zbiorów, kontynuują motyw u stóp łóżka.

Pomysły na rustykalne sypialnie
Pomysły na rustykalne sypialnie