Primus. Materac kieszeniowy z lateksem 32cm

łozko tapicerowane z pojemnikiem
Łóżko tapicerowane do sypialni z pojemnikiem na pościel
2 czerwca, 2020
Show all
Primus. Materac kieszeniowy z lateksem 32cm

Primus. Materac kieszeniowy z lateksem 32cm

Materac lateksowy Primus Premium 30cm
Wymiary: 140×200|160×200|180×200.
Wysokość 32 cm. Twardość: H3, H4.


Kolorystyka
Wymiary wysokość: 32 cm
szerokość: 140, 160, 180 cm
głębokość: 200 cm
Opis Pokrowiec
Wykonany z dzianiny obiciowej, pikowany o grubości 1cm, zmniejsza potliwość poprzez poprzeczne otwory, wyposażony jest w zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, umożliwiający łatwe zdejmowanie w celu wyprania.
Nasz pokrowiec można prać w temp. do 60C co zapewni gwarancję zachowania optymalnej higieny.
Pianka lateksowa
Pianka lateksowa – Jest połączeniem dwóch bardzo istotnych właściwości: wytrzymałości i elastyczności. Pianka ta charakteryzuje się wysoką odpornością na eksploatację, co więc ważne odnośnie kupowania materaca – zwiększa jego wytrzymałość. Dodatkowo posiada ona właściwości
antyalergiczne, co jest dużym plusem ze względu na to, że coraz więcej osób w obecnych czasach ma problemy z uczuleniami
Pianka poliuretanowa o twardości T-25 i zwiększonej sprężystości. Ma właściwości antyalergiczne i zapewnia dobrą izolację termiczną materaca.
Kokos lateksowany
Surowiec naturalny wykonany z włókna kokosowego wulkanizowanego naturalnym lateksem. Nie wydziela żadnych toksyn, ani szkodliwych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę bądź drogi oddechowe. Warstwa kokosu nadaje twardość i wytrzymałość nie ujmując przy tym elastyczności.
Filc naturalny jedna z droższych warstw materaca. Usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca i wydłużając jego żywotność.
Materac kieszeniowy 9-cio strefowy Kieszenie – system 9-cio strefowy – perfekcyjnie dopasowujący się do ciała. Kieszenie wykonane są ze sprężyn z wysokogatunkowego drutu o różnej twardości, które znajdują się w osobnych materiałowych kieszonkach, dzięki którym eliminowane są niepożądane dźwięki. Kieszenie tworzą wielostrefowy system zapewniający niezależną elastyczność punktową. Każda sprężyna ugina się osobno, indywidualnie dopasowując się do nacisku ciała..
Materiały
Waga 35 kg
Cennik zobacz opcje i ceny
MATERACE KIESZENIOWE
MATERACE BONELOWE
MATERACE PIANKOWE
MATERACE LATEKSOWE
Zadzwoń do nas pod numer 662 070 168
na pewno pomożemy.
Szerokość materacy:
80, 90, 120, 140, 160, 180 cm
Długość: 200 cm

Nowoczesne łóżka, tapicerowane wysokiej jakości z materacem do wyboru 140, 160, 180x200cm
Własny magazyn, transport i logistyka.
Masz 2 lata gwarancji.

zapytaj o warunki współpracy